⇦ Wróć do strony głównej

Startup Weekend
Warsaw

Startup Weekend Warsaw

Hakaton: Startup Weekend Warsaw

Startup Weekend to wyjątkowy, międzynarodowy format hakatonu biznesowego powiązany z akceleratorem Techstars oraz organizacją Google for Entrepreneurs. Co weekend impreza odbywa się w kilku miastach na całym świecie.

Podczas Startup Weekendu uczestnicy nie tylko programują, ale też analizują model biznesowy i ścieżki rozwoju potencjalnego biznesu. Wszystko pod okiem mentorów i oceniane przez członków jury.To możliwość testowania swoich pomysłów i nauki planowania biznesu w praktyce, pod presją czasu.

W stolicy hakaton SWWAW organizowany jest od maja 2011 roku. Warszawskie spotkanie gromadzi do 100 uczestników. Wśród nich są: graficy, programiści, marketingowcy, osoby od biznesu. Wszyscy od piątku do niedzieli pracują w grupach.

Podczas 54 godzin wydarzenia uczestnicy przygotowują i weryfikują pomysł na biznes. W założeniu każdy z zespołów doprowadza swój pomysł do fazy prototypu/MVP (Minimum Viable Product). Liczy się zdobywanie wiedzy i wymiana doświadczeń.

SWWAW SWWAW

SWWAW SWWAW

Wśród Partnerów SWWAW są już tacy, któzy byli więćej niż czy dwa razy, m.in.: PayU, PwC, Aviva, VISA, PKO Bank Polski, BGŻ BNP Paribas, GoldenLine, Orange, Pyszne.pl czy Campus Warsaw. Wśród sponsorów nagród są także czołowe Polskie firmy technologiczne tj.: Brand24, LiveSpace, Prolwy, Unfied Factory, SMS API,

Dla firm to nie tylko okazja do wyszukiwania ciekawych projektów do współpracy, ale także okazja do miękkiej rekrutacji i promowania swoich produktów np.: API czy dedykowanych usług.

Masz pytania? Napisz!

warsaw@startupweekend.org

Odwiedź stronę eventu

Zobacz stronę